Menu
Your Cart

Chairs

Model: GZ200
XIX a.pab. renaissance style chair, walnut carving, upholstered in new tapestry. Belgium. Height: 115 cm Width: 70 cm Depth: 63 cm..
270.00€
Model: GZ2668
XIXth. Italian Renaissance style, exclusive embossed carvings, a black-painted walnut chair, also known as the Dante or Savonarola chair. Professionally restored and overlaid with green velvet. The name was created in the 15th century. to honor the Italian humanist, poet and political figure Girolam..
625.00€
Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)
Cookie Notification
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “OK” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.