Jautājumi un atbildes

Kur mēbeles ir izgatavotas un kur pirktas?
Pareizo atbildi par mēbeļu izgatavošanas vietu bieži vien nevar noteikt, ja tas nav rakstīts uz mēbeles. Izgatavotas tās ir Rietumeiropā, t.i. Holande, Beļģija, Francija, Vācija un bieži vien ir arī Anglijā.
Pirktas tās tiek Beļģijā un Holandē pie lielākajiem antikvariātu dīleriem.


Vai mēbeles ir restaurētas?
Lielākā daļa no mēbelēm nav restaurētas. Cenšamies iegādāties tikai tādas, kurām restaurācija nav nepieciešama vai arī minimāla pašu spēkiem veicama. Ja Jums ir vajadzība un vēlme restaurēt vai vienkārši uzspodrināt mēbeli, tad mums ir vairāki restauratori, kurus varam ieteikt kā savus amata speciālistus.


Cik vecas ir mēbeles un vai visas ir antīkas?
Katrai mēbelei vecums atšķiras. Ir antīkas mēbeles, kuru vecums ir no 200-80 gadu; Ir mēbeles, kuras ir izgatavotas veclaicīgā stila jau pēckara periodā un kurām antikvariāta periods ir tikai priekšā. Jāpiebilst ,ka ne visas vecās mēbeles nes sevī antikvāru vērtību un to nenosaka tikai mēbeles vecums, bet arī izgatavošanas kvalitāte, stila atbilstība laikmetam, cik ir saglabājušās autentiskās detaļas no sākotnēji mēbeles u.c faktori.
Veikalā ir arī jauni priekšmeti, kas ir izgatavoti veclaicīgā stilā. Par katru no Jums interesējošiem priekšmetiem un mēbelēm jautājiet pārdevējam/ai.


Cik bieži tiek papildināts mēbeļu klāsts?
Pievedums ir vienu līdz divas reizes mēnesī.


Vai visas mēbeles ir mājas lapā?
90% no veikalā esošajām mēbelēm ir nobildētas un bildes ir ieliktas mājas lapā. Ne vienmēr ir iespējams objektīvi nobildēt katru mēbeli un bildēs tās var izskatīties labāk vai arī sliktāk nekā uz vietas veikalā.


Vai ir iespējas mēbeles Transportēt uz Krieviju un cik tas maksā?
Uz Krieviju ir iespēja nogādāt mēbeles. Cena ir atkarīga no preču daudzuma, lieluma, vecuma, vērtības, svara. Katrs gadījums ir jāizskata atsevišķi.


Cik maksā transporta un krāvēju pakalpojumi?
Ja nepieciešams vest korpusa mēbeles, kur nepieciešams izmantot mikroautobusu, tad cenas ir:
Jūrmala 20-35 EUR + 3 EUR par katru stāvu
Rīga 20-35 EUR + 3 EUR par katru stāvu
Ja tās ir sīkākas lietas, kas ir transportējamas ar vieglo automašīnu, tad cenas attiecīgi ir 50% zemākas.
Uz citām vietām cena jāsaskaņo atsevišķi.

Pērkot preces mājaslapā ir bezmaksas piegāde visā Latvijā.