Menu
Your Cart

Iepriekš lūdzu zvaniet, lai vienotos par apskates laikiem

Jautājumi un atbildes

Kur mēbeles ir izgatavotas un kur pirktas?
Precīzu atbildi  par mēbeļu izgatavošanas vietu bieži vien nevar noteikt, ja tas nav rakstīts uz mēbeles. Izgatavotas tās ir Rietumeiropā, t.i. Holande, Beļģija, Francija, Vācija, Itālija un bieži vien ir arī Anglijā.
Pirktas tās tiek Beļģijā un Holandē pie lielākajiem antikvariātu dīleriem.


Vai mēbeles ir restaurētas?
Lielākā daļa no mēbelēm nav restaurētas. Cenšamies iegādāties tikai tādas, kurām restaurācija nav nepieciešama vai arī minimāla pašu spēkiem veicama. Ja Jums ir vajadzība un vēlme restaurēt vai vienkārši uzspodrināt mēbeli, tad mums ir vairāki restauratori, kurus varam ieteikt kā savus amata speciālistus.


Cik vecas ir mēbeles un vai visas ir antīkas?
Katrai mēbelei vecums atšķiras. Ir antīkas mēbeles, kuru vecums ir no 200-80 gadu; Ir mēbeles, kuras ir izgatavotas veclaicīgā stila jau pēckara periodā un kurām antikvariāta periods ir tikai priekšā. Jāpiebilst ,ka ne visas vecās mēbeles nes sevī antikvāru vērtību un to nenosaka tikai mēbeles vecums, bet arī izgatavošanas kvalitāte, stila atbilstība laikmetam, cik ir saglabājušās autentiskās detaļas no sākotnēji mēbeles u.c faktori.
Veikalā ir arī jauni priekšmeti, kas ir izgatavoti veclaicīgā stilā. Par katru no Jums interesējošiem priekšmetiem un mēbelēm jautājiet pārdevējam/ai.


Cik bieži tiek papildināts mēbeļu klāsts?
Pievedums ir vienu līdz divas reizes mēnesī.


Vai visas mēbeles ir mājas lapā?
90% no veikalā esošajām mēbelēm ir nobildētas un bildes ir ieliktas mājas lapā. Ne vienmēr ir iespējams objektīvi nobildēt katru mēbeli un bildēs tās var izskatīties labāk vai arī sliktāk nekā uz vietas veikalā.


Cik maksā transporta un krāvēju pakalpojumi?
Ja nepieciešams vest korpusa mēbeles, kur nepieciešams izmantot mikroautobusu, tad cenas ir:
Jūrmala 25-40 EUR + 3 EUR par katru stāvu
Rīga 25-35 EUR + 3 EUR par katru stāvu
Ja tās ir sīkākas lietas, kas ir transportējamas ar vieglo automašīnu, tad cenas attiecīgi ir 50% zemākas.
Uz citām vietām cena jāsaskaņo atsevišķi.

Pērkot preces mājaslapā ir bezmaksas piegāde visā Latvijā.
 

Sīkdatņu paziņošana
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “OK” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.