Menu
Your Cart

Iepriekš lūdzu zvaniet, lai vienotos par apskates laikiem

7 iemesli, lai iegādātos antikvāru mēbeli

1.        Oriģinalitāte – gandrīz visas mēbeles tika izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma, līdz ar to ir ļoti liela iespējamība, ka tikai jums ir tāda un vienā eksemplārā.

2.         Vērtība - Antikvāras mēbeles vērtība ar laiku pieaug nevis krītas.     

3.         Kvalitāte - Laika gaitā pārbaudīta kvalitāte. Vājākas kvalitātes mēbeles laika gaitā nav saglabājušās (dabiskā atlase). Ļoti daudzas antikvārās mēbeles kalpos vēl 100 un vairāk gadus.    

4.         Ekoloģija– izmantoti tikai dabīgi un veselībai nekaitīgi materiāli.    

5.         Ekonomija - Latvijā pagaidām antikvāru mēbeļu cenas ir zemākas nekā analogas kvalitātes jaunas mēbeles izgatavošanas cena.    

6.         Prestižs - Interjera iekārtošana ar antikvārām mēbelēm paaugstina jūsu prestižu.    

7.        ‘Zaļā’ domāšana -     Jūs rīkojaties "zaļi", jo mēbele, kalpos vēl vairākas paaudzes un jūs izglābsiet ne vienu vien koku, samazināsiet kaitīgos izmešus, kuri rastos koksni apstrādājot un transportējot.

 

В данной категории нет товаров.

Sīkdatņu paziņošana
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “OK” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.