Menu
Your Cart

Iepriekš lūdzu zvaniet, lai vienotos par apskates laikiem

Sīkdatņu politika

IEVADS

SIA Betibellas mēbeles (turpmāk – „ROKOKO” vai „mēs”), saprot, ka Jūs rūpējaties par savu privātumu, un mēs nopietni un rūpīgi attiecamies pret Jūsu personas datu apstrādi. Šī Sīkdatņu politika (turpmāk – „Politika”) apraksta praksi, kas attiecas uz sīkdatņu izmantošanu vietnē www.rokoko.lv (turpmāk – „Vietne”).

 

KAS IR SĪKDATNES?

Lai vairākums vietņu strādātu korekti, tām ir nepieciešams ievākt noteiktu pamatinformāciju par lietotājiem. Šim nolūkam vietnēs tiek izmantotas sīkdatnes (angliski cookie) – teksta faili, kas tiek izvietoti apmeklētāju ierīcēs un glabāti lietotāju pārlūkprogrammās. Sīkdatnes satur pamatinformāciju par to, kādā veidā Jūs izmantojat vietni. Pārlūkprogramma atsūta šīs sīkdatnes atpakaļ mūsu Vietnei katru reizi, kad Jūs to apmeklējat, tādējādi atpazīstot Jūs datoru vai mobilo ierīci.

 

Sīkdatnes pilda dažādas funkcijas, kas interneta lietošanu padara ērtāku un interaktīvāku. Piemēram, sīkdatnēs tiek saglabāti lietotāja iestatījumi bieži apmeklētajās vietnēs, kā arī reģistrētā lietotāja identifikators.

 

KĀDA VEIDA SĪKDATNES MĒS IZMANTOJAM?

Mēs pielietojam šādu kategoriju sīkdatnes:

  • Nepieciešamās sīkdatnes


Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu navigāciju mūsu Vietnē, kā arī Vietnes funkcionalitātes lietderīgu izmantošanu. Mēs izmantojam tās arī Jūsu valodas izvēles saglabāšanai un Vietnes apmeklējuma sesijas uzturēšanai. Bez šīm sīkdatnēm mēs nespējam nodrošināt Vietnes funkciju izmantošanu. Ņemot vērā, ka šīs sīkdatnes nepieciešamas Vietnes funkcionēšanai, tās tiek izvietotas automātiski.

 

·         Funkcionālās sīkdatnes

 

Funkcionālajās sīkdatnes nodrošina to lai Vietne atcerētos lietotāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai lietotājs varētu ērtāk lietot Vietni, piemēram, valodu, kādā tiek atspoguļots Vietnes saturs. Šīs sīkdatnes glabājas lietotāja iekārtā pastāvīgi.  • Statistikas sīkdatnes


Mēs izmantojam statistikas sīkdatnes, lai izprastu, kādā veidā Jūs nonākat mūsu Vietnē, kādā veidā un cik ilgi to izmantojat, un kā mēs varam uzlabot Jūsu lietošanas pieredzi Vietnē. Šīs sīkdatnes ir anonīmas un neapstrādā Jūsu personas datus.

 

Šo sīkdatņu izvietošanai mēs izmantojam Google Analytics. Lūdzam ievērot, ka šīs ir trešās personas sīkdatnes. Informāciju par šīm sīkdatnēm Jūs varat iegūt Google Analytics vietnē:

https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/cookie-usage

 

·         Mārketinga sīkdatnes

 

Mēs izmantojam mārketinga sīkdatnes ar nolūku parādīt katra vietnes apmeklētā interesēm atbilstošas trešo pušu reklāmas. Papildus tam mēs izmantojam mārketinga sīkdatnes ar nolūku parādīt ROKOKO reklāmu atbilstošu trešo pušu vietnēs. 

Sīkdatņu paziņošana
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “OK” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.